The feel Good Way

Find instruktør

Her kan du finde de instruktører, som er uddannet og certificeret, og som er klar til at tage ud og underviser i The Feel Good Way.

Er det en prøvetime du gerne vil have, så kontakt Signe Naessing på signe@thefeelgoodway.com

Instruktører Jylland:

Laila Rosenberg Ardal – Ebeltoft
Tlf: 6131 5386 – mail: laila@grooveability.dk

Susanne Pedersen – Sønderomme
Tlf: 3042 3079 – mail: draagredneos@hotmail.com

Trine Christensen – Årre
Tlf: 2255 0009 – mail: tchristensen72@hotmail.com

Mie Engelbrecht Lund – Billund
Tlf: 2241 5771 – mail: lundfamlien@bbsyd.dk

Mona Ørbæk Elbæk – Grindsted
Tlf: 3029 1169 – mail: mona.elbaek@gmail.com

Annette Guldbrandsen – Ølgod
Tlf: 2840 6843 mail: aket@ofir.dk

Anne Marie Duus – Nordborg
Tlf: 2234 6450 – mail:  amdu@sonderborg.dk

Inger Haugaard – Skjern
Tlf: 4089 5508 – mail: misty-laban@hotmail.com

Tina Larsen – Skanderborg
Tlf: 5092 5990 – mail:  tina.larsen67@hotmail.com

Anne-Marie Greve Jacobsen (Mie) – Århus
Tlf: 6012 1651 – mail: grevehelles@mail.dk

Karis Salling Polder – Sydals
Tlf: 6089 6345 – mail: karissp@hotmail.com

Lene Gefke Madsen – Augustenborg
Tlf: 3124 3834 – mail: lenegefke@gmail.com

Anne Mette Hovgaard Kristensen – Skanderborg
Tlf: 2876 6984 – mail: hovgaard1@gmail.com

Jane Andersen – Fjerritslev
Tlf: 5153 8825 – mail: slet16@os.dk

Mariann Sennenwald – Fredericia

Tlf: 6066 3900 – mail: sennenwald@hotmail.com

Instruktører Fyn og Øerne:

Camilla Kansberg – Rudkøbing – underviser i hele landet
Tlf: 5354 4143 – mail: camilla@iliketomoveit.dk
Hjemmeside: http://www.iliketomoveit.dk

Sidse Lund Neesgaard – Odense
Tlf: 2185 1093 – mail: sidse_lund@hotmail.com

Ina Helene Heidner – Otterup
Tlf: 2365 4790 – mail: heleneheidner@gmail.com

Naja A. Sveinsson Andersen – Asperup
Tlf: 6017 2580 – mail: naja.sveinsson@gmail.com

Nan Jessica Petersen – Søndersø
Tlf: 2085 3037 – mail: nanpet1975@gmail.com

Christel Bondo Andersen – Odense C
Tlf: 2757 0963 – mail: cbamassage@gmail.com

Instruktører Sjælland:

Susan Mehlin– Smørum
Tlf: 5099 0308 – mail: susanmehlin@live.dk

Sigrid Hallbjerg – København S
Tlf: 2298 6232 – mail: sigridhallbergs@gmail.com

Glenn Carter – København
Tlf: 2682 8294 – mail: gl3nncart3r@hotmail.com

Rikke Leveaux Mathiesen – Hellerup
Tlf: 2098 9807 – mail: rikke.mathiesen@gmail.com

Tina Freddie – Gentofte
Tlf: 2447 0936 – mail: tensa@youmail.dk

Gry Drejer Tittman – København NV
Tlf: 2856 5290 – mail: gtittmann@gmail.com

Christina Hørup Gransgaard – København NV
Tlf: 6127 4649 – mail: gransgaard@hotmail.com

Lis Flodin Petersen – Fuglebjerg
Tlf: 2344 1699 – mail: lis-flodin@hotmail.com

Marianne Birgitte Gielstrup – Charlottenlund
Tlf: 2712 2378 – mail: marianne@gielstrup.dk

Mette Allenberg – Espergærde
Tlf: 2262 2580 – mail: mette.allenberg@gmail.com

Helle Gustavsen – Slangerup
Tlf: 3051 1039 – mail: hghellegus@gmail.com